Rekrutacja

ZAKOŃCZYLIŚMY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Pragniemy poinformować, że w związku z ogromną liczbą zgłoszeń do udziału w projekcie dzieci Realizator projektu zakończył rekrutację dzieci do projektu z dniem 14 listopada 2023 r. w związku z wyczerpaniem wolnych miejsc w projekcie. Łącznie suma dzieci zakwalifikowanych do udziału w projekcie przekroczyła 100 000 dzieci.

W związku z tym tura XII była na chwilę obecną ostatnią turą rekrutacji dzieci do projektu i ostateczny termin zgłoszeń minął 14.11.2023 r.

Informujemy zarazem, że Realizator prowadzi rozmowy z Ministerstwem Zdrowia nad możliwością uruchomienia dodatkowej puli miejsc w projekcie dla dzieci. Będzie informować o takiej możliwości. Prosimy śledzić informacje na stronie internetowej projektu.

Zasady rekrutacji

Do udziału w projekcie zapraszamy publiczne i niepubliczne żłobki i przedszkola z obszaru całej Polski. Wystarczy przejść poniższe kroki, by czerpać z zasobów pakietu edukacyjnego przygotowanego w ramach projektu

Zaproszenie placówki
(żłobka lub przedszkola)

Każda placówka w Polsce w okresie od marca do września 2023 r. otrzymała już maila z zaproszeniem do udziału w projekcie. Jeśli mail nie dotarł, prosimy o kontakt

  • telefoniczny: 81 458 17 96
  • mailowy: rekrutacja@zdrowedzieci.com.

Na adres mailowy placówki, podany w odpowiednim rejestrze (RSPO czy emp@tia), zostanie wysłany ponownie mail z indywidualnym linkiem aktywacyjnym.

Rejestracja placówki (żłobka lub przedszkola)

Placówki mogą być zgłaszane do projektu przez osoby kierujące placówkami lub osoby upoważnione.

Odbierz wiadomość, a następnie kliknij w link aktywacyjny. Po jego kliknięciu będzie możliwa rejestracja placówki. Poprosimy o weryfikację danych placówki, ewentualnie ich modyfikację, a także wyrażenie zgody na udział w projekcie. Po podaniu tych informacji, placówka zostanie zarejestrowana i rozpocznie się proces rekrutacji do projektu.

Zgłoszenie uczestników

Kreator (pod tym samym linkiem) poprowadzi Cię przez etapy zgłoszenia uczestników. Na tym etapie niezbędne jest poinformowanie rodziców i pracowników o udziale w projekcie, udostępnienie im klauzuli informacyjnej oraz zebranie ich podpisów. Kreator udostępni wszystkie niezbędne druki i wyjaśni sposób wykonania czynności. Po przesłaniu niezbędnych dokumentów nastąpi weryfikacja ich poprawności, a następnie komisja rekrutacyjna zakwalifikuje placówkę oraz uczestników do udziału w projekcie. Posiedzenia komisji odbywają się po zakończeniu tur wskazanych poniżej.

Kwalifikacja do projektu

Informacje o zakwalifikowaniu placówki prześlemy mailowo, wraz z podaniem informacji o szkoleniach, dostępie do pakietu edukacyjnego dla uczestników projektu, wysyłce materiałów edukacyjnych do placówki.

Od tego momentu rozpoczyna się wsparcie w projekcie, który da placówce oraz uczestnikom możliwość poznawania zdrowego stylu życia.

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się w Regulaminie.

Harmonogram

Zakończyliśmy rekrutację do projektu. Trwają obecnie szkolenia uczestników tur XI i XII.

Tura XI

Rozpoczęcie naboru

17.10.2023 r.

Zakończenie naboru

30.10.2023 r.

Liczba dzieci objętych wsparciem w ramach tury

18 000

Liczba rodziców objętych wsparciem w ramach tury

5 000

Liczba placówek zakwalifikowanych w ramach tury

200 placówek

Liczba pakietów małego sprzętu w ramach tury

7 pakietów

Tura XII

Rozpoczęcie naboru

31.10.2023 r.

Zakończenie naboru

14.11.2023 r.

Liczba dzieci objętych wsparciem w ramach tury

18 000

Liczba rodziców objętych wsparciem w ramach tury

5 000

Liczba placówek zakwalifikowanych w ramach tury

200 placówek

Liczba pakietów małego sprzętu w ramach tury

6 pakietów

Regulamin projektu

Rekrutację prowadzimy zgodnie z Regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie, w którym określono cały proces oraz kryteria udziału i kwalifikowania placówek i uczestników do udziału w projekcie.

Regulamin Akcji dla członków rodzin
ZDROWE RODZINY

Od dnia 21.09.2023 r. uruchamiamy akcję promocyjną Zdrowe Rodziny. Szczegóły akcji w poniższym regulaminie.

Regulamin Akcji dla dzieci
JESIEŃ ZDROWYCH DZIECI

Od dnia 07.09.2023 r. uruchamiamy akcję promocyjną Jesień Zdrowych Dzieci. Szczegóły akcji w poniższym regulaminie.

Archiwum dokumentów

Regulamin obowiązujący do dnia 17.08.2023 r.

Regulamin Akcji Wiosna Zdrowych Dzieci